איך מתבצע יישור שיניים עם קשתיות שקופות: הסבר על התהליך

חיוך בריא ואסתטי מאופיין כמובן בשיניים ישרות הנמצאות בעמדה נכונה ובסגר תקין. בואו נחקור את התהליך המקיף של יישור שיניים עם קשתיות שקופות, הדרך הנוחה, הדיסקרטית והיעילה ביותר.
Picture of ד״ר קרן טיברג שפירא

ד״ר קרן טיברג שפירא

חיוך בריא ואסתטי מאופיין כמובן בשיניים ישרות הנמצאות בעמדה נכונה ובסגר תקין. בואו נחקור את התהליך המקיף של יישור שיניים עם קשתיות שקופות, הדרך הנוחה, הדיסקרטית והיעילה ביותר.

מהם 7 השלבים בתהליך?

1. ייעוץ ראשוני:

התהליך ליישור שיניים מתחיל בייעוץ ראשוני. במהלך פגישה זו, אנו מעריכים את בריאות הפה הכללית, דנים במטרות האורתודונטיות, וקובעים אם קשתיות שקופות הן הבחירה הטיפולית הנכונה עבורכם. זה הזמן לשאול כל שאלה או להביע דאגה. אצלנו ניתן לבצע את הייעוץ בפורמט וירטואלי: הזמן שלכם יקר ואנו עושים את המירב כדי לתת שירות מעולה ולחסוך לכם את ההגעה למרפאה כשמתאפשר.

2. צילומים וסריקה דיגיטלית:

צילומי פנים ושיניים וכן צילומי רנטגן נדרשים על מנת שנוכל להתחיל את הטיפול. אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית כדי ליצור סריקה תלת ממדית דיגיטלית של השיניים שלך. תהליך זה מבטל את הצורך בלקיחת מידה בשיטה הישנה, מה שהופך אותה לנוחה יותר עבורך ומדויקת יותר עבורנו. אנחנו עובדים עם רשת מכוני צילום בפריסה ארצית ומאפשרים לבצע את הצילומים במכון לבחירתכם. תוכלו לבחור מתוך הרשימה בכל סניף שתרצו, לנוחיותכם המרבית.

 

סרטון הדמיה

 

3. תוכנית טיפול מותאמת אישית:

בשלב הזה ד"ר קרן מקבלת את כל הנתונים ומתחילה לעבוד על תכנית טיפול מותאמת אישית בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם. בשלב זה ד"ר קרן תתכנן באיזה מהשיניים יודבקו אטצ'מנטס, מעין כפתורים קטנים בצבע השן, שילוו אתכם במהלך הטיפול; האטצ'מנטס מתוכננים להיות רק על גבי שיניים בהן נדרשת תנועה מסובכת יותר והם מגבירים את האחיזה של השן בקשתית. בנוסף, ד"ר קרן תבדוק האם נדרש שיוף קל בין השיניים לצורך ניתוק של נקודות המגע; השיוף שמבוצע מאוד עדין ואינו כואב, אינו משנה את צורת השן, ובכל מקרה אינו עולה על 0.25 מ"מ בכל שן. תהליך בניית התוכנית אורך כ-3 שבועות ובסופו נוכל להציג לאישורכם את ההדמיה של הטיפול כולו ואת התוצאה הסופית. ניתן לבצע את הפגישה בפורמט וירטואלי ולחסוך את ההגעה למרפאה.

 

שאלות ותשובות - יישור שיניים עם קשתיות שקופות

 

4. ייצור הקשתיות:

לאחר אישור תכנית הטיפול ניתן להדפיס את הקשתיות השקופות. אנו עובדים עם מותגי הקשתיות השקופות הטובים ביותר בתחום ותהליך ההפקה והמשלוח לארץ אורך כ-3 שבועות. ברגע שהקשתיות מגיעות למרפאה אנו נדאג ליצור איתכם קשר ולתאם תור להתחלת הטיפול.

 

invisalignקיט קשתיות שקופות

Spark

 

5. התאמה והוראות:

עבור רובכם יהיה זה התור הראשון במרפאה והוא נקבע לצורך מסירת הקשתיות והתחלת הטיפול. בפגישה זו תקבלו הנחיות מפורטות כיצד להשתמש ולטפל בקשתיות שלכם. בנוסף, ד"ר קרן תדביק את האטצ'מנטס לפי התכנון. בסיום הפגישה נצייד אתכם בסדרה של מספר קשתיות כאשר כל סט יהיה בשימוש למשך כשבוע לפני שמתקדמים לסט הבא. הוראות היצרן מדגישות שכדי שהטיפול יעבוד בצורה מיטבית, על הקשתיות להיות בפה לפחות 22 שעות ביממה, כלומר כל הזמן למעט צחצוח שיניים, אוכל ושתיה שאינה מים.

 

קשתיות שקופות יישור שיניים

 

6. בדיקות מעקב סדירות:

לאורך הטיפול אנו מבצעים בדיקות סדירות כדי לעקוב אחר התקדמות הטיפול ולבצע את כל ההתאמות הנדרשות. פגישות אלו מבטיחות שהטיפול מתקדם לפי התכנון. ככל שהטיפול יתקדם, תוכלו להבחין בשינויים המרגשים בחיוך שלך. לנוחיותכם, חלק מבדיקות המעקב ניתנות לביצוע בפורמט וירטואלי.

 

יישור שיניים עם קשתיות שקופות

 

7. סיום הטיפול:

כאשר הטיפול יסתיים, נקבע תור במהלכו נסיר את האטצ'מנטס ונצייד אתכם בפלטות שקופות פאסיביות, שאינן מפעילות כוח, לשימוש בלילות בלבד. בשימוש קבוע, הפלטות יבטיחו את השמירה על תוצאות הטיפול, מאחר והן מונעות את תזוזת השיניים שמתרחשת בפה לאורך כל החיים. אנחנו מציידים אתכם ב-5 זוגות של פלטות, כך שינתן לכם מענה למשך שנים רבות במקרה של בלאי או אובדן של פלטות.

ד"ר קרן וצוות המרפאה מתחייבים ללוות אתכם לאורך הטיפול כך שיעבור בצורה הנעימה והמקצועית ביותר. עם המומחיות שלנו, הטכנולוגיה המתקדמת והגישה הממוקדת במטופל, אנו נעזור לכם להשיג את החיוך הבריא והיפה שתמיד רציתם. מזמינים אתכם כבר עכשיו לפנות אלינו כדי להתחיל בשינוי המרגש של יישור שיניים עם קשתיות שקופות. חיוך החלומות שלך נמצא במרחק של קליק.

 

שתף בפייסבוק
שתף בווטסאפ
שלח למייל
מוכנים לעשות את הצעד הראשון לשיניים ישרות וחיוך מנצח?
יעוץ חינם בזום

כתבות קשורות

הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל עדכונים על כתבות ותוכן מקצועי חדש

ישר לתיבת המייל שלכם, מבטיחים לא להפציץ

תפריט נגישות